[]

Haftada en az bir kez yurtdışına çıkan var mı?

Arkadaşlar haftada en az bir kez yurtdışına giriş çıkış yapan var mı ?
 
su aralar haftada degil ama ayda ortalama 2 ile ben varim


  • 65 derece  (05.09.19 10:55:03) 
Haftada bir iki kere yurt disina cikiyorum bazen daha da cok oluyor.


  • monkey  (05.09.19 11:16:15) 
bazen her hafta çıktığım oluyor, genelde ayda 1 veya 2, bazen sıklaşıp üst üste denk geliyor, döndüğüm gün hemen başka yere gitmem gerekebiliyor.


  • tiny penny  (05.09.19 11:30:15) 
  • Big bada bum bum  (05.09.19 14:11:52) 
Vize isteyen ülkeler mi daha ağırlıklı yoksa vizesiz ülkeler mi ?


  • dakota  (05.09.19 16:39:47) 
son 8-9 aydır ayda bir cıkıyor gibiyim. vizeli genelde


  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (05.09.19 16:58:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.