[]

Çevirebilir misiniz?

“After stripping out Amazon’s mature north American business, some $277bn of goods changed hands on its platform last year, compared with perhaps $30 bn for the biggest emerging-world firms.”
 
amazon'un kuzey amerika'daki yıllanmış işi hariç 277 milyar dolarlık mal amazon üzerinden el değiştirmiş. gelişmekte olan ülkelerin en büyük şirketlerinde bu tutar (yaklaşık) 30 milyar dolarmış.


  • zaoaratu  (04.09.19 22:02:37 ~ 22:49:52) 
Amazon'un kendi Kuzey Amerika is hacmini saymasak bile sadece platformu uzerinden yapilan satislar gectigimiz sene icinde 277 milyar dolari buldu, ki bu rakam gelismekte olan ulkelerin en buyuk firmalarinda bile 30 milyar dolar civarinda.


  • hot potato  (04.09.19 22:09:42) 
Amazon'un kuzey Amerika'daki büyük pazarı hariç, 227 milyar dolarlık mal platformda geçtiğimiz yıl el değiştirdi, karşılaştırmak için gelişen dünyanın en büyük şirketlerinde bunun 30 milyar dolar değerinde olduğu göz önüne alınabilir.


  • hvala  (04.09.19 22:14:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.