[]

ferro sanol duodenal ve ağrı

İlacı kullanmış olanlara sorum: doktor 2 hafta önce verdi bu ilacı. Daha önceki yıllarda da kullanmıştım bir sorun çıkmamıştı. Şimdi 1 haftadır karnimin bir sağ tarafinda bir sol tarafında zonklayan ağrılar var. Yani öyle zorlayıcı, dayanilmayacak ya da günümü mahfeden cinsten değil ama rahatsızlık verici.bugun de artık hafif hafif kaburgama vuruyor. Ben ilacın ya da ilacın yarattığı kabızlığin neden olduğunu düşündüm ama bir sorayım dedim.benzer etkiler yaşayan var mı?
 
Karin bolgesinde rahatsizlik, yaygin gorulen yan etkisi. Ilaci sut ve sut urunleri ile arasinda 4 saat kadar birakacak sekilde kullanirsaniz, kabizlik problemi de azalir.


  • anthemis nobilis  (04.09.19 20:37:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.