[]

İlişkinin başında ortaya çıkan uyumsuzluklarda napıyoruz

Yeni bir kadın var, karşılık hoşlandık, 1 ay falan dışarıda beraber bir sürü şey yaptık. Geçen gün evine gittim, farkettim ki sandığımdan çok daha dağınık birisi. Pis değil ama çok fazla eşyası var ve benim alışkın olmadığım bir düzensizlik var evinde, kıyafetleri, banyosundaki eşyaları falan çok dağınıktı. Birşey demedim ben tabi. Bunu oturup direkt söyler miydiniz? Ilişki ciddileşmeden en baştan yüzleşmek mi gerekir bu tarz uyumsuzluklarla? Bir orta yol bulunur mu yoksa bu karşınızdakini değiştirmeye çalışmaya mı girer?
 
evlenmiceksen dert etme bence.


  • tinky winky  (04.09.19 17:50:15) 
Kafasinin ici de ayni o ev gibi daginiktir, cok sey yapma bence


  • love and trust  (04.09.19 17:58:39) 
Öyle olmayan kadın var mı ya? Ben düzenli olanına çok az rastladım, onlar da okbli temizlik hastasıydı.
Kadınların genelde çok eşyası oluyor, ben belki ablayla büyüdüğümden alışkınım dert etmiyorum. Bence çok takılacak bişey değil.

  • windows95  (04.09.19 18:09:15 ~ 18:10:29) 
yapabileceğin bir şey yok bu konuda. çok temiz ve düzenli de olsa, çok dağınık da olsa eğer beraber yaşarsanız o kadın olduğu için evin nasıl olacağını o yönetecektir. işler ciddiye binince senin erkeksi düzensizlik ve rahatlığına kıl olmaya başlayıp seni düzenli olmaya zorlamaya başlıyorlar genelde.


  • twelfth  (04.09.19 20:05:16) 
kimseyle yuzde yuz uyumlu olamazsin ki? genel paket hosuna gidiyorsa birlikte olursun yoksa olmazsin. case by case


  • hot potato  (04.09.19 20:19:08) 
Rahatsizlik duydugunuz seyi zamaninda soylemek en guzeli. Benim erkek arkadasim da genelde soylemez. Bunu ayda 1 defa "benle ilgili rahatsiz oldugun, kizdigin sey nedir? Var midir?" Konusmasi yaparak karsilikli ortaya koyup, ozgurlukler siniri dahilinde cozmeye calisiyoruz; cok ise yariyor. Insanlar konusa konusa..


  • anthemis nobilis  (04.09.19 20:46:41) 
Tek yaşayanlar hep böyle. Kadın erkek farketmiyor.


  • heidi'nin dedesi  (04.09.19 22:13:41) 
Dağınık insanla yaşanmaz. Eninde sonunda sizi de tembelleştirir ve atalete sürükler. Ama söylemeyle de değişmez. Hatta daha ters teper. Siz karar vereceksiniz.


  • firez  (04.09.19 23:02:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.