[]

Çok Yemek + Alkolden Ötürü Mide Sıkıntısına Ne İyi Gelir?

Bir lokma yuttuğum an mideme ağrı giriyor. Öncesinde cidden yemege ve alkole abanmistim. Duzelene kadar yesillik vs yesem daha mi iyi olur ogunlerde? ayrica bol su/limonlu soda vs gibi seyler hafifletir mi bu durumu? Buyuk tuvalete cikarken de zorlaniyorum ayrica.

tesekkurler.


 
Ben olsam yeşilliğe abanmazdım gaz yapar daha fena sıkıntı verir. Sindirimi mideyi çok yormayacak şeyler mesela pirinç lapası vs gibi seyler ye bence bi süre. Bi süre dediğim de max 2 güne toparlar miden zaten.


  • superfluid  (04.09.19 19:11:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.