[]

Bebeğin boynunda şişlik

Selam,

3 yaşını yeni bitiren yeğenimin çenesinin altında bir şişlik fark ettik nohut büyüklüğünde. Bugün doktora gidildi, doktor ultrason istedi. Normalden biraz büyük olduğunu söylemiş doktor bir de kan testi istemiş. Hematoloji gibi bir şey dediler telefonda ama anlamadım. İnternette bir ton şey yazıyor, kan sonuçları bugün çıkacak ama sormak istedim daha önceden böyle bir şey yaşayan oldu mu diye.

Ateş, kilo kaybı, ağrı, halsizlik, yakın zamanda geçirdiği bir enfeksiyon yok.

Teşekkürler.

 
Oğlum 3 yaşında. Ense kökünde doktoru farketti. Test vb istemedi elle takip edin büyürse görüşelim dedi. Sorun etmiyorum, sağlığı yerinde oldukça.


  • balik kraker  (04.09.19 12:47:01) 
hocam selamlar,

çok büyük ihtimalle önemli bir şey yok.

fakat yine de emin olmak isterseniz, bu konuların uzmanı çocuk onkoloji klinikleri. genelde üniversite hastanelerinde oluyor. Ankara'da yaşıyorsanız, Gazi iyi.
  • babilbaligi  (04.09.19 12:54:09) 
ultrason raporunu yüklerseniz yorum yaparız.


  • alicandan  (04.09.19 15:19:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.