[]

[ÜCRETSİZ] 2014 KPSS GK GY Konu Anlatımı ve Soru Bankaları (12 Kitap)

Merhabalar,

Elimde az kullanılmış 2014 müfredatına uygun Genel Kültür ve Genel Yetenek konu anlatımlı kitapları ile soru bankası kitaplarını var. İhtiyaç sahibi birisine vermek istiyorum. İnşallah işinize yarar. Ayrıca 14 tane deneme sınavı var.

Konu Anlatımı Kitapları
- Türkçe-Sözel Mantık
- Matematik-Sayısal Mantık
- Geometri
- Tarih
- Coğrafya
- Vatandaşlık Bilgisi

Soru Bankaları
- Türkçe-Sözel Mantık
- Matematik-Sayısal Mantık
- Tarih
- Coğrafya
- Vatandaşlık Bilgisi

Konu Anlatımı genel olarak temizdir. Sadece Tarih ve Coğrafya da önemli yerlerin üzerini çizdim. Soru bankaları baya temiz. Zamanında çözmek için zaman kalmamıştı.

Deneme sınavlarından sadece 1 tanesi çözüldü. Gerisi duruyor.

Müfredat nasıl değişti mi hiç bilmiyorum. Umarım size faydalı olur.

NOT: İstanbul/Ataşehirdeyim. Bu çevrede olan gelip teslim alabilir.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.