[]

Lana Del Rey mükemmel şarkı söylemiyor mu?

Arkadaş bu hatunu önceden bir iki şarkısını bilirdim. Arada sırada denk gelince dinlerdim.
3 gündür aralıksız dinliyorum. Gerçekten çok iyi söylüyor . Özellikle "bel air" ve "Brooklyn baby" çok iyi değil mi?
Sadece klipleri bile ayrı kalite kadının. Sürekli sigara yakmaya başladım güzel bir şarkısını keşfedince keyifleniyorum bildiğiniz:)

Varsa güzel şöyle köşede falan kalmış şarkısı alabilirim.

 
direkt albüm olarak
lust for life
born to die
paradise
ultraviolence
honeymoon

şarkı yazsam 50ye kadar çıkacak ondan albüm yazdım. yine birkaç tane yazayım.

art deco
gods&monsters
dark paradise
love
diet mountain dew
west coast
the blackest day
freak
13 beaches
white mustang.. diye uzar gider.

youtu.be

şunu da atayım.
 • tinky winky  (04.09.19 00:33:06) 
Bazı şarkıları güzel. Klipleri de buram buram ABD kokuyor bence.

Ama bu kadın sesiyle, şarkılarıyla hope Sandoval cakmasidir bence. İlk duyduğumda 6-7 sene önce aha aynısı demiştim. Tek farkı hope fazla utangaç ve samimi. doğru düzgün fotoğrafı bile yok piyasa da.

Keşke hope Sandoval da şöyle sansasyonel bir şeyler yapsa yıllar sonra.

Bu daha sosyetik. sesini iyi kullanıyor ve popüler. Seviyor ilgi odağı olmayı.

Born to die ilk çıktığında hükümet gibi kadın demiştim klipten sonra. İlk albümü de gerçekten iz bırakmıştı. Epey loopa almıştım. Fakat Yeni albümlerini hiç dinleme fırsatım olmadı.

Sosyal medyada sürekli James Franco ile fotoğrafları düşüyor önüme teenage sayfalarindan. Şu an o kadar biliyorum.

Kısacası Mazzy star tavsiye ederim.
 • westblack  (04.09.19 00:34:34) 
benim için high by the beach ten ibaret.


 • 9kuyruklukedi  (04.09.19 00:46:59) 
Canlısı iyi değil bence.

Old Money, Burning Desire, Shades of Cool, Dark Paradise şarkılarını severim ben.

Klipleri ne kadar ABD koksa da ABD bayrağını illa bir yerlerden çıkarsa da güzel bence. Yani nasıl denir, belli bir tarzı yansıtıyor. Onun yerine başkası oynasa dersin bu LDR klibi diye.
 • black holes in the sky  (04.09.19 01:55:03) 
Sigarayı bırak! Siz de tavsiye vermeyin, adam dinledikçe yakıyor bir tane..


 • deadwampir  (04.09.19 02:04:34) 
lol hayir soylemiyor. bunu ergenliginde die hard lana fani biri olarak soyluyorum, canli performanslari cok cok kotu. ama cok guzel sarkilari var ve kayitlari sesinin oynanmis haliyle harika geliyor kulaga.

born to die'dan onceki albumunu dinleyebilirsiniz dinlemediginiz sarkilar icin. yayo guzel sarki. gramma, queen of ghe gas statiom, you can be the boss bunlar geldi bi de aklima...
 • aydonno  (04.09.19 03:02:54) 
ay bi de djsksk last nite diye bi sarkisi var bu delinin, youtube'da klibi de var, meshur olmadan once yaptigi homemade kliplerden. asiri eglendiren bi sarkiydi ya basi boyle yelilliyeeellil diye bi sey djdjsk cok komik, onu da dinleyin ve izleyin.


 • aydonno  (04.09.19 03:05:28) 
no


 • bonanza  (04.09.19 03:33:58) 
eskiden hayranıydım. artık her şarkısı aynı geliyor. albümlerini takip de etmiyorum. geçen gün yeni albüm çıkartmış ve 1 sene sonra yeni bir albüm daha geliyor demiş. tek düze şarkılar ve kliplerle hayran kitlesi giderek azalıyor gibime geliyor.


 • violetsky  (04.09.19 06:58:41) 
canli performanslari rezalet.


 • tabudeviren  (04.09.19 10:07:44) 
Sesi güzel değil şarkıları güzel


 • kendi dugunune gitmeyen kamber  (13.09.19 14:53:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.