[]

CRM Mülakat Koçluğu

Herkese merhaba, konumuz pilot olmak isteyen arkadaşlarla alakalı :)

Pilot olma hayallerinizdeki en onemli adimlardan biri biliyorsunuz CRM Mulakatlari. Bu mulakatlara, size profesyonel bir gozle disaridan bakabilecek ve geribildirim vererek sizi hazirlayabilecek biriyle calismak; durusunuzu guclendirecek, sansinizi arttiracaktir.

Ister ilk mulakatiniz olsun, ister sansinizi denemis cok sayida geri bildirim ile olumsuz sonuc almis olun, birlikte calisarak, mulakatla ilgili tum eksiklerinizi gideriyor, kendinizi daha iyi taniyarak mulakata girmenizi sagliyoruz.

CRM hazirligindaki bu calisma sureci, hayatiniza da olumlu katkilar sunacaktir.

Her türlü soru için iletişimde olabiliriz, önemle duyurulur.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.