[]

Kara Kızımıza Yuva Arıyoruz [Ankara]

Selamlar.

www.sahibinden.com

Önümüzdeki aylarda yurt dışına taşınmayı planladığım için, dokuz ay önce sokaktan sahiplendiğim kızıma bundan sonra kalacakları bir yuva arıyorum.

KEDİ İÇİN ÜCRET İSTEMİYORUM. ÜCRETSİZDİR. SAHİPLENDİRMEK İSTİYORUM.

Kışın yavruyken kapının önünde miyavlarken bulduk evimizin üyesi oldu böylece :)

Dişi, kısırlaştırılmadı. Eve girdikten sonra bir daha hiç evden çıkmadı. Bu yüzden sokağa salmak istemiyorum.

Afacan, oyuncu, yerinde duramayan, kıpır kıpır bir kedi. Fakat aynı zamanda çok sevgi arsızı.

Hâlâ maması, kumu duruyor. Sahiplenecek kişiye vereceğim. Ayrıca tuvaleti, tuvaletin önüne serilen paspası var. Bunları da vereceğim.


Tek isteğim gerçekten hayvansever, ilgilenecek birilerine gitmesi.

Detaylı bilgi için buradan iletişime geçebilirsiniz.
Şimdiden teşekkürler.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.