[]

20'lik diş çekimi sonrası diş kalması

Bugün 20'ik diş çektirdim. Yarı gömülüydü. Uğraştı bayağı sonunda ufak bir parça kaldı sinire yakın zorlamam iyi olmayabilir dedi. Ortodontik tedavi olacaksan bir etkisi olmaz dedi. El mecbur itiraz da edemedim.

Üniversite hastanesinde çektirdim. Hocaları falan da ortada yoktu. Şu an bir ağrı hissetmiyorum ama aşırı keyfimi kaçırdı bu durum. Huzursuz da oldum normal mi bu durum?


 
daha önce içerde fark etmeden parça bırakılıp, sadece o parçayı aldırmak için tekrar ameliyat olan duydum. gömülü diş çekmek hassas mevzu işinin ehli bi çene cerrahına görün bence.

özele gideceksen bakırköyde benimkileri çeken doktorumu tavsiye edebilirim.
  • egokalp  (02.09.19 19:06:22) 
Heyo o benim, daha once 20lik cektirdigim yerde kıl kadar bir kok kalmis, o cektikleri diside bana vermislerdi koku hakikaten zerre kadar kirikti, o minicik parca gun geldi dis sikmaya basladigm icin iltihaplandi antibiyotik sonrasi tekrar yarilarak cekildi, ama benim sinire veya kemige yakin degildi. Temizce cekildi, hazir kapanmmisken bi hocalara sor sorun cikartirmi ilerde


  • eja  (02.09.19 19:33:04) 
Cene cerrahi cekmedi mi ?


  • oscar  (02.09.19 20:42:33) 
Sordum. Çene cerrahisinde çekildi. Tamamını çekmemiz çok riskli idi, kalıcı his kaybı olabilirdi dediler.


  • denizgonen  (17.09.19 15:57:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.