[]

goethe almanca kursuna gitmiş olanlar

Kurs bitiminde seviyenize göre sertifika almak için girdiğiniz sınava kurs ücreti haricinde para ödediniz mi? Yoksa 1500 standart kurs ücretinin içinde sınav ücreti de dahil mi ?
 
Kurs sertifikası ayrı, seviye belirleme sertifikası ayrı. alamanyaya gitmek gibi şeyler için alınan resmi belgenin sınavını soruyorsan ayrıca ücreti var tabii. ama kurs öğrencilerine indirim yapıyorlar.


  • windows95  (02.09.19 18:25:08) 
windows95’in dedigi gibi. Kursa katilim sertifikasi ile bir alakası yok. O sınavlara da hazırlanmıyorsunuz genel dil kurslarında.


  • buf-e kür  (02.09.19 18:45:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.