[]

klibinde addams ailesi dans ediyordu

ne idi o şarkının adı. ne kadar hoş ne kadar güzeldi.
edit: buldum; Waldeck - Memories www.youtube.com
tavsiye ederim.


 
adams ailesi sandığın şey beetlejuice, klip sandığın şey de filmin yemek sahnesi olmasın?

www.youtube.com
  • sir gawain  (02.09.19 11:37:36) 
@sir gawain yok be dostum. yaşlıyım biraz. addams ailesi ile beter böcek farklı hisler farklı tatlar uyandırıyor. ayrı bu.


  • semenderr  (02.09.19 11:39:01) 
peki bu ?

www.youtube.com
  • kimlanbu  (02.09.19 11:44:59) 
@kimlanbu bu da fillm içinden bir sahne dostum. 40 lar 50 ler havası vardı şarkıda ingilizce. adams ailesinden sahneler ile uymlanmış eğlenceli bir şarkı.


  • semenderr  (02.09.19 11:55:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.