[]

mide bulantısı/yanması ile uyanmak

yarım saat önce böyle garip bir hisle uyandım. çok rahatsız ve hasta hissediyorum. tuvalete gittim geçmedi. kusmadım. bütün üst vücudumda bir rahatsızlık, bir ateş var. her an kusacak gibiyim de.

nedendir ne yapayım? nasıl geçer bu his?


 
İshal var mı? Sallamis gibi olmiyim ama bu ara salgın var diyolla.. enfeksiyon sebebli. Etrafimdaki çoğu kişide oldu.ama 536366 km var tabii aramızda

Ne yapcan? Ya doktora gitcen ya da bulantı geçsin diye ilaç vardı metpamid galiba. Ondan iccen. Çok da bı seçenek yok
  • üğpoıuy  (02.09.19 05:35:23) 
mideni üşütmüş olabilir misin? üğpoıuy dediği gibi metpamid iş görebilir ama çok kötü mide üşütmelerinde hap değil de iğnesi daha iyi olabilir. ateşini ölçtün mü?


  • pasp  (02.09.19 08:28:41) 
geniz akıntısı mideni bulundurmuş olabilir. klasik üsye olmuşsun.


  • emreozb  (02.09.19 09:47:37) 
Neymiş? Geçmiş olsun


  • üğpoıuy  (02.09.19 20:42:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.