[]

Öğrenilen sözcüklerle essay yazma?

İyice beyne kazınmaya yardımcı olur mu? Ielts’e gireceğim writing’e de hazırlanmış olurum hem?
 
En iyi yazarak olur zaten.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (02.09.19 08:10:08) 
ielts'i bilmiyorum da toefl ya da üniversitelerin dil sınavları için zaten essay yazma isteniyor, dili kullanma yeteneği de bildiğin kelimelerle düşüncelerini ne kadar açıklayabildiğin zaten, haliyle 6 yasimdan beri metal dinliyorum'un da dediği gibi en mantıklısı yazmak. çeşitli topicleri çalışma kitaplarında ya da forumlarda bulabilirsin, hatta forumlara yazdıklarını sorabilirsin de, yardımcı olan insanlar oluyor. hatta duyuruda bile sorabilirsin bence. eğer itü'lü isen ya da dil sınavına gireceksen yüksek lisans vs için, yabancı diller okulundaki okutmanlardan da yardım alabilirsin, okuyup yanlışın doğrun neyse gösteriyorlar. tabi başka üniversiteden isen yine yabancı diller yüksek okulu varsa onlara da sorabilirsin.


  • pasp  (02.09.19 08:32:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.