[]

diyetisyen

Şehir hastanesinde diyetisyen desteği alan oldu mu? nasıl? Merak ettiğim kısmı,takip ve kişiye özel liste var mı?.Bilgililer paylaşırsa sevinirim.
Not:Özele vs gitmek istemiyorum 
devlette diyetisyene gitme diye bir olay yok. hastalığınız gereği bir beslenme düzeni oluşturmak gerekiyorsa o zaman doktorunuz sizi diyetisyene yönlendiriyor. onda da zaten genel olarak hazır listelerden verip geçiyorlar.


  • hadsafhada  (01.09.19 12:53:07) 
devlette diyetisyene gitme diye bir olay var.

devlet hastanesinde yönlendirilen diyetisyen üzerinde durmaz çünkü hasta başı az süre verirler. ancak ilce saglık müdürlüklerinde size 30 dakika ayırır ve size özel diyet hazırlarlar. ilçe sağlık müdürlüğünden telefonla randevu alıp gidebilirsiniz tıpkı bir kliniğe randevu alır gibi.

not: eşim diyetisyen.
  • eipcack  (01.09.19 14:54:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.