[]

Kedi çiftleşmesi

Arkadaşın kedisini getirdik eve ciftlesme isi icin, geldiginde uzaktak bakıştılar yaklaşmadılar hic hatta kediye biz de yaklassak tisliyordu hemen. Gece uyurken bizimki biraz yakinlasinca ses cikardi ben de bizimkini baska odaya koydum.

Dun geceden beri yeni gelen kedi yanina yaklassam dahi hemen tisliyor, ise gidecegim de bu ikisini yalnız bırakmak iyi fikir mi? Bizimki cunku sirtlan gibi bekliyor. Geldigimde kavga dovus bulmayayim bunları?

Çiftleşme olayı için uzun sure aynı evde mi kalmaları gerek? Dikkat etmem gereken baska bir sey var mi?

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.