[]

Behzat c, harun un babasi

Harunun babası rolüne yakışıyor mu sizce? Bence konuşması falan çok kibar. Harun un bir önceki kusagiymis gibi durmuyo. Rahatsız ediyo beni >.> evet çok sinirliyim....
 
İlk babası Iyi. Değişiyor sonra o kötü


  • westblack  (31.08.19 15:12:19) 
Haa, benilk babasını diyom daha 21. Bolumdeyim


  • üğpoıuy  (31.08.19 15:13:28) 
ilk babası, eski suçlu zaten. şu fabrikada ceviz çuvalları içinde kaçakçılık yapılan.
ikincisi de otobüs hırsızı hahaha.

ikincisi bence daha iyiydi.
  • blue eyes white dragon  (31.08.19 15:39:30) 
Otobüs hırsızı ilk diil mi? Ceviz olayı neydi, babasıyla ilgili miydi o


  • üğpoıuy  (31.08.19 15:40:37) 
Otobüs hırsızı ilk babası da ceviz kaçakçısı sonradan Harun'un ikinci babası olarak diziye giriyor.


  • angelus  (31.08.19 15:46:17) 
karıştırmışım ben de ilk babasını seviyordum. otobüs kaçıranı.

ceviz olayı da şu;

www.startv.com.tr

40 saniyede karşımıza çıkan kişi daha sonra harun'un babası oluyor.

gerçi; daha sonraları bir bölümde suçlu olan kişi de savcı esranın kardeşi oluyordu.
  • blue eyes white dragon  (31.08.19 15:46:34) 
otobüs kaçıran ilk baba. (spoiler) bölümün birinde ceviz içinde uyuşturucu kaçırıyorlar, oradaki kaçakçı adam daha sonraları harunun babası rolünde oynamaya başlıyor. kaçakçılıkla babanın bir ilgisi yok yani. (/spoiler) dizide bölümlük karakterleri oynayan oyuncuların rol yapamamaları bir yana bu rollerde oynamış bir çok kişi daha sonra yine bölümlük olarak başka rollerde de oynamış. sonradan izleyince farkettim.

soruya cevap: evet haruna göre babanın diksiyonu falan çok daha iyi ama o kadar rahatsız etmemişti beni. ikinci baba daha da uyumsuz bence.
  • nrmnm  (31.08.19 15:48:50) 
Haaa şimdi anladimmm, ben de üvey baba olayı var sandım


  • üğpoıuy  (31.08.19 15:54:51) 
otobüs kaçıran ilk baba çok iyiydi bence ya :/


  • theseachange  (31.08.19 17:44:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.