[]

Film önerisi (bir solukta izlemelik)

Bu soruyu 423532. kez sorduğumun farkındayım ama hep izlediğim filmler öneriliyor. İzlediğim filmlerin listesini tutsam direkt bunları izledim derim ama o da yok. İspanyol gizemi tadı olur, bilim kurgu olur ama korku olmaz :D Neler önerirsiniz ? Bu hafta sonum şenlensin !!!
 
Spirited Away!


  • helena  (31.08.19 11:43:15) 
@helena izlendi:(


  • funl  (31.08.19 11:47:52 ~ 11:48:08) 
bir zamanlar hollywood'da


  • respect  (31.08.19 12:00:53) 
I am mother var Netflix filmi. Belki izlememişsindir


  • hedda gabler  (31.08.19 12:12:25) 
fermat's room


  • in vino veritas  (31.08.19 13:41:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.