[]

Stresten çene ağrısı olur mu?

Dişlerimi sıkmıyorum, dün gündüzden beri çok stresliyim. Uykuda da dişlerimi sıkmış olamam bu yüzden. Zaten arka dişlerim tam kapanmıyor da.
Sadece stres çeneyi ağrıtır mı? Yeni çıktı bu, 1ay öncesinde de aynı şey oluyordu. 
Stresten olabilir ama başka bir sebepte olası. Geçen hafta iki gün kulak altı çene kemiğim ağrıdı. Bir şey yiyip içerken çok acıyordu. Çok mutsuz ve stresli olmamın zirvesindeyim. Diş gıcırdatma, diş sıkma gibi bir durumum da yok. Ben kendiminkini strese bağladım.


  • nick konusunda kararsizim  (30.08.19 09:34:52) 
aynisi bu ay basinda bana da oldu, cok stresli uzuntulu bir donemdi. doktora gittim o da bundan olabilecegini soyledi. agri kesici verdi 1 hafta sonra gecti tum agri.


  • in vino veritas  (30.08.19 09:55:01) 
uykuyu gec, stres, gun icinde cenede gerginlik yapar. aktif olarak cenenizi gevsetin, agriniz azalacaktir.


  • JohnOakley  (30.08.19 10:04:39) 
ya bende de var bu. son 1 aydir var, ben de sormustum. hala doktora gitmedim ve duzelmeei bir turlu


  • xvyz  (30.08.19 10:10:52) 
Oraya botoks yapılıp kaslar rahatlatılıyor diye biliyorum. Bir doktora gidin bence


  • anarsika  (30.08.19 12:04:14) 
Bende diş gıcırdatma var aynı zamanda sıkıyorum da,ağrı oluyor çenede hatta boyun ağrısı bile yapıyor. Genel olarak stresli birisiyim doktor psiklolojik olabilir demişti.


  • lumos  (30.08.19 22:37:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.