[]

2 engelli yavru kedi.

arkadaşlar merhaba. bundan 3 ay önce evimin balkonumda bir süredir dışarıda bakmış olduğum anne kedi doğum yaptı. fakat yavrularından 2 tanesi ilk haftadan kedi gribine yakalandı. tedavilerine hemen başlamama rağmen (2 ayrı veteriner gözetiminde) gözlerinde ki hasarı belli bir noktaya kadar giderebildim. yavrulardan birinin tek gözü görmüyor. diğerinin ise iki gözünde yuzde 50 görme kaybı var.(katarakt) ilk etapta kedileri sahiplenmek istedim, fakat benim evimde ki mevcut kediler 2 ay uğraşmama rağmen bu yavruları kabul etmedi ve hala bugün olmuş deniyorum. şu an evimin kullanmadığım bir odasını onlara ayırdım. işteyken kumları mamaları ve sularıyla beraber orada kilitli duruyorlar. eve gidince bir araya getirmeye çalışıyorum ama bunlar beyhude çabalar tabi. daha önce bir çok kediyi bir arada yaşamaya ikna etmiş biri olarak bu kedilerde ne yazık ki umut görmüyorum. dışarıya da bırakamıyorum yavruları. belki 2 tane oldukları için benim kedilere kalabalık geliyor olabilirler. o yüzden en azından 1 tanesini sahiplendirebilirsem diğerini tekrar ve tekrar deneyeceğim kabullendirmek için. siz olamsınız bile bu yavrulara kucak açacak tanıdıkalrınız vardır diye umuyorum. ilgilenenlerin buradan bana ulaşabilirler. ekşi sözlük nickim de sanat artığı. oradan da ulaşabilirsiniz. yavruların resimlerini de ekledim. şimdiden teşekkür ederim.

şehir semt : istanbul/tarabya


 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.