Film tavsiyesi

Merhabalar, eşimle akşamları film izleme saati oluşturmuştuk, 1 yılda bir çok filmi izledik. Artık aklıma film gelmiyor, film izleyip ileri sararak beğenip izlemek de çok sıkıcı ve zaman kaybı.
Önerebileceğiniz güzel filmler var mı?
Önerinize fikir oluşturması için birlikte en beğendiğimiz filmleri yazayım isterseniz:
12 angry man
The sixth sense
Django
Hoşçakal Güzin
Se7en
Memento
The shawshank redemption

İstediğiniz kadar öneride bulunabilirsiniz. Ne kadar çok öneri o kadar çok film demek. Şimdiden teşekkürler. :)

çok popi olmamiş saglam filmler. normalde emek verip yazmazdim ama memento seven adama s*kso bile çekerim

the truman show
coherence
time lapse
upgrade
wind river
donnie darko
the handmaiden
up (2009)
pans lybrent
  • egokalp  (27.08.19 21:58:08)
@egokalp "memento seven adama s*kso bile çekerim" :)))
Teşekkürler,
Başka öneride bulunmak isteyen varsa önerilere açığım :)
  • karamuratbenim  (27.08.19 21:59:57)
çok genel olmuş o yüzden izleme listemi paylaşıym aralarında seçmenize belki yardımcı olur :)
www.imdb.com

  • sheeper  (27.08.19 22:00:09)
batman

  • hot potato  (27.08.19 22:03:37 ~ 22:04:12)
Le diner de cons

  • marsargo  (27.08.19 23:29:00)
incendies
inside llewyn davis
Nocturnal animals
Whiplash
interstellar
Gone girl
Manchester by the sea
Munich
Arrival
Eye in the sky
Foxcatcher
Her
Million dollar baby
The reader
Roma
There will be blood
No country for old men
Wild tales
Swiss Army Man
Dallas buyers club
Carol
i origins
Never Look Away
Parasite
Polytechnique
Mother (2017)
Spotlight
Three bilboards outside, ebbing m.
Perfect sense
Before üçlemesi (before sunrise, before sunset, before midnight)
Take shelter
Drive
Tüm alejandro g. inarritu filmleri
The prestige
Big bad wolves
das leben der anderen
chocolat
risttuules
The broken circle breakdown

Yerlilerden
Sarmaşık
Kelebekler
Bir zamanlar Anadolu'da
Kış Uykusu
İşe yarar bir şey
Fatih Akın filmleri (gerçi filmleri Almanya'da geçen Almanca filmler. Ben türk asıllı olduğu için kendisini de buraya dahil ettim)
Yeraltı
Vavien

Bunların hepsine kefilim, hepsi evlatlarım gibi. Criticker'de 100 üzerinden 100-80 arası puan verdiğim filmler hepsi. Umarım keyif alırsınız.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (28.08.19 01:05:42)
daha filmi güzel. dizilere de başlayabilirsiniz. yüksek şatodaki adam, çernobil, tepedeki ev seveceğiniz diziler olur.

  • adivar  (28.08.19 11:58:44)
Cloud Atlas
I Original
Donnie Darko
Kelebekler (Tolga Karaçelik)
  • gergedan  (28.08.19 12:57:14)