[]

Bugün ankarada kalacağız ne yapsak

Arkadaşlar bi sağlık sorunundan dolayı bu akşam nişanlımla birlikte ankarada kalacağız.

1. Hacettepe ye yakın diye öğretmen evinde kalmayı planlıyoruz? Başka yer tavsiye eder misiniz?
2. 2 istanbullu ve sehri bilmeyen insanlar olarak Nerelere gidebiliriz?
Nerede ne yememizi tavsiye edersiniz?

 
Kimse yazmamış benimde zamanım yoktu. Anıtkabir’e gidilebilir.
Yemek için gülçimen aspava denenebilir. Yemekten sonra tunalı dan kuğulu parka doğru yürüyebilirsiniz.

Anıtkabir e Ankaray ile gideceksiniz. Anıtkabir’den dönüşte yine Ankaray ile kolej durağında inin seyranbağları dolmuşuna binin Gülçimen önünde indirsin sizi.

Gülçimende karışık ızgara alın 60 tl gibi birşeydi zaten ikramlarla doyurucu olur iki kişi yersiniz.
  • benbirbenibulup  (27.08.19 17:08:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.