[]

Maltepe

Asırlardır Maltepe liyim ancak sosyal cevremi burada kurmadım.

Sıkıldım, bir dışarı çıkayım dedim ama uzaklaşmak istemiyorum. En basiti Kadıköy’e git park et vs. Gözümde büyüdü

Bu civarda bir şey var midir?
Bescesmeler e giderdim bir ara orası da mantıklı gelmedi
Tavsiyesi olan çıkar mi?

Bu duyuru muhtemelen kendini imha edecektir

 
keske yarim saat once deseydin sahile basket oynamaya gelmistim seni de alirdim. ayrica bescesmeler de les bir yer. idealtepe.tarafina kucukyali tarafina gitmeni oneririm daha temiz daha nezih yer.


  • turbo sadık  (26.08.19 21:50:43) 
Teşekkürler ancak basket icin gelseydim muhtemelen kanser ederdim.

Küçükyalı sahil kısmındaki balıkçılardan bahsediyorsan elbette güzel yerler ancak bescesmelerin beni çeken tuhaf bir havası var
O alt geçitten geçip birden canlı bir yere gelmek, bir yerde meyhane varken karşıda teyzeler cay bahçesinde çekirdek yemesingibi seyler.
Gerçi cok gitmisligim yok ama böyle de bir havası var
  • kisa  (26.08.19 21:54:44) 
Ben genelde bostancı iskelesinin oradan maltepeye doğru sahilden yürüyorum. iskeleden 5 dakika uzaklıkta bir tane beltur var. Sakin sessiz. Oturup kafa dinlemelik. Denizin dibinde.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (26.08.19 22:14:56) 
Sahilde yürüyorum ben de. Arada bağdat caddesine geç, yürümek keyifli oluyor o hareketli bölgede


  • gazozailacatmauzmani  (27.08.19 00:32:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.