[]

Ben de ev ve ev arkadaşı arıyorum.

Merhaba, bu sene İstanbul üniversitesi dramaturji bölümüne başlayacağım (26 yasindayim, yanlış anlaşılmasın). Okulum Laleli'de. Ulaşımı cok sıkıntı olmayacak bir eve çıkmak istiyorum. Evde huzurun sağlanması için minimum bir ortak hayat anlayışına sahip olmak gerekiyor bence. Ne bileyim öyle sadece otel gibi kullanılamıyor ev. Denedim olmuyor, en azından benim için. Bu yüzden önce arkadas bulmak istiyorum. Sonra beraber bir ev bakarız. Ya da evinize arkadaş arıyorsanız, bir iki kere buluşup dürüstçe konuşuruz. Çünkü bir daha taşınıp durmak istemiyorum. Hatta mümkünse çıktığım evde şu dört seneyi bi bitireyim yani. bütçem oldukca kısıtlı olacaktir, is bakiyorum ama herhalde 500-600 tl civari gibi, faturalar ile. Detayları için yazın bana.

Eksi dışından: rengindenodunvermeyenbukalemun@gmail.com


 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.