[]

kedimin nesi var fotoğrafa bakar mısınız

kızım tedavi gördüğü için aylardır şehir dışındaydım kedime de babaannem bakıyordu. eve henüz geldim ne göreyim. ensesindeki tüyler dökülmüş ve altından derisi görünüyor. nesi var, hastalığı nedir, tedavisi nedir ne yapmam gerekir beni aydınlatırsanız hemen yarın yapayım.

i.hizliresim.com


 
İlk aklıma gelen dandik mamayla beslendiği, onun dışında strese girmiş de olabilir.


  • angelus  (25.08.19 00:10:15) 
komşunun kedisi fazla ton balığı yiyince böyle oluyor.


  • sutlu nescafe  (25.08.19 00:11:43) 
kötü beslenme ve stres.
tüylerini iyice aralayıp bakın, egzama olmuş da olabilir.

  • blatta hiberna  (25.08.19 00:12:29) 
yakında traş oldu mu? ondan da stres olabiliyorlar.


  • theconqueror  (25.08.19 00:20:20) 
Muhtemelen egzama olmuştur. Beslenmesinde bir değişiklik mi oldu?


  • suicides underground  (25.08.19 00:29:18) 
dostlarım ben yokken babaannem her zaman yediği mamasını bulamadı diye başka mama almış vermiş. hayvancağız tiksinmiş mamadan yememiş pek zaten. paket olduğu gibi duruyor.

hiç traş etmedim kedimi. tarama eldiveniyle tarıyorum yalnızca üç dört günde bir o kadar.

egzama olmuş ise bunun bildiğiniz ilacı çaresi varsa söyleyin arkadaşlar yüreğim dayanmıyor böyle görmeye. çok ücra bir ilgilenecek veteriner de yok.
  • karisik hisli adam  (25.08.19 00:52:25) 
Her zamanki mamasını yedirin bol bol sevin, düzelir.


  • angelus  (25.08.19 00:56:34) 
tamamdır elimden geleni yapacağım çok teşekkür ederim herkese


  • karisik hisli adam  (25.08.19 01:27:27) 
Deri problemi, mama kaynaklıdır büyük ihtimalle maması değişmiş. Hızlıca toparlaması için hills sensitive skin verebilirsiniz.


  • veritaslibertas  (25.08.19 02:29:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.