komedi dizisi en sevilen sahne

en sevdiğiniz komedi dizilerinden en güldüğünüz bölümleri, sahneleri yazar mısınız?

benimkilerden birkaçı; the office first aid sahnesi: www.youtube.com
the it crowd disabled sahnesi: www.youtube.com

teşekkürler.

Disabled +1 mossu gördüğü an altıma isemiştim :D

Himymdan aklıma geldi 2 sahne; barney hapşırırken

youtu.be

Marshall bonibon düşürürken

youtu.be
  • noisette  (24.08.19 23:12:20)
iasip-banging your sister is perverted
www.youtube.com

@noisette söylemeden edemeyeceğim, barney'nin hal ve hareketlerinin çok abartılı olması sinir bozucu değil mi ya
  • owaki  (24.08.19 23:38:28 ~ 23:42:31)
@owaki bu sahnede mi genel dizi içinde mi? Bilmiyorum açıkçası, hayatımda hiç analiz yapmamışçasına gülmüştüm o sahnede.

  • noisette  (24.08.19 23:47:28)
@owaki

uzun zaman önce iasip'yı çok az izleyip bırakmıştım, tekrar başlamak istedim bunu görünce
  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (24.08.19 23:54:06)
coupling'in neredeyse her anini kenarda birakirsak
i'm disabled +1
hatta yerde uzandigi sahne ofiste duvarimda asili resim olarak. (:
  • sparkle kiddle  (25.08.19 00:03:49)
itcrowd this is internet
geniş aile kütük kafa

  • sameidiot solo  (25.08.19 00:08:36)
friends'ten de bir sahne vereyim hazır aklıma gelmişken :)

www.youtube.com
  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (25.08.19 00:09:25)
Friends' te Ross' un Mona ile birlikte evde tam öpüşürken Rachel' in babasinin eve geldiği sahnede acayip gülmüştüm.

  • Amaranta ursula  (25.08.19 00:18:32)
en olmasa da :)

www.instagram.com
  • tabirimekruh  (25.08.19 00:21:23)
It Crowd - Roy'un sevgilisini fotoğraflardan silmesi.

  • kendi helvasını kavuran zombi  (25.08.19 00:33:37)
it crowd disabled benim de açık ara 1. sahne bunu izleyen biri 1'den aşağıya koyamaz bence. the office first aid, yangın tatbikatı, stanley'nin hiçbir şey farketmeyişi gibi popüler sahneler dışında jim'in dwight'ı windows açılış sesiyle pavlov'un köpeğine çevirdiği sahne, darryl'in mahvolmuş depoya bakışı, aniden çıkan sarı saçlı dwight gibi aşırı güldüğüm sahneler hatırlıyorum. spaced'de scooby doo referanslı kısma aşırı gülmüştüm. friends, himym, peep show'da falan da hayvan gibi güldüğüm sahneler var tabii ama direkt aklıma gelen bi şey olmadı şu an.

  • semaforo de medianoche  (25.08.19 01:01:50)
spaced +1 mükemmel bir diziydi.

  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (25.08.19 01:16:02)
Arrested Developmentda "Analrapist" sahnesi (git: www.youtube.com

  • superfluid  (25.08.19 01:33:47)
Friends - Ross ve fosilleri

www.youtube.com
  • hayirsiz  (25.08.19 01:39:41)
@superfluid
sonunda birisi arrested development yazdı :)

  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (25.08.19 01:41:30)
iasip- look out faggot: www.youtube.com
iasip- the gang go to jihad: www.youtube.com
arrested development: annyong: www.youtube.com

iasip'dan daha çok gelirdi de ilk anda bunlar geldi aklıma.
  • ravenclaw  (25.08.19 02:55:57)
Seinfeld. Jerry ve George’un muhabbeti. Özellikle 2.25-3.00 arası.
youtu.be

  • marcelprous7  (25.08.19 11:30:04)
it's always sunny in Philadelphia "creampie" (git: www.youtube.com

  • dizicolleague  (25.08.19 12:27:21)
the it crowd'a başlayayım demiştim, ilk bölümün yarısında sıkıntıdan ölüp bırakmıştım. Bari tekrar izleyeyim bu kadar övdüğünüze göre..

Benim en midir bilmiyorum ama bu sahneyi görüp diziye başlatan sonra da izlerken kahkaha attıran sahne brooklyn nine nine'dan I want it that way'in söylendiği sahne..

www.youtube.com
  • nundu  (25.08.19 13:35:03)