[]

Şişli - Harbiye - Elmadağ'daki kiralık eve oda arkadaşı

Not: Duyuru kendi adıma değildir, arkadaşımın ricası üzerine paylaşıyorum. Lütfen duyurudaki numarayla irtibat kurun.

Merhabalar ,
Şişli – Harbiye - Elmadağ’daki kiralık evimdeki odaya arkadaş aramaktayım. Ev genel hatları itibariyle; 4. Kat , iki büyük oda ve salondan oluşuyor. Kendi odamda çalışma alanım olan stüdyo mevcut , evden çalıştığım için genel olarak zamanım burada geçiyor. 1 kedim var uyumlu sakin bir şekilde yaşamaktayız.
Mutfak-banyo ortak kullanımlı şekilde odayı kiralamayı tercih ediyorum. Oda yaklaşık 16 metrekare ve biri koridora diğeri ise doğrudan banyoya açılan iki kapısı var. İçerisinde ikiz yatak, sehpa, açılır kapanır masa, gömme dolap mevcut.
Konum olarak oldukça merkezi bir yerde Beyoğlu ve Şişli’nin ortasında yer almakta , Taksim Meydanı, Geziparkı Metro’ya yürüyerek 5 , Osmanbey’e 10 dk. mesafede. 2 sokak yukardaki Cumhuriyet Caddesi’nden birçok yere toplu taşıma bulmak mümkün. Genel olarak yabancı insanların yaşadığı kalabalık ve hareketli bir yer.
Maliyet: Kira için 900 TL + faturalar
Fotograflar ve irtibat için whatsapptan yazabilirsiniz: 553 320 77 69

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.