Amsterdam’da otel tavsiyesi

Şehir merkezine yakın, pahalı olmayan öğrenci işi ve tabii ki temizlik önemli kıstaslar bunlar. Bir de mesela odada 2 kişi kalıcaz diyelim fiyat kişi başı üzerinden mi yoksa oda üzerinden mi ikiye bölünerek? Ne şekilde oluyor ? 60 euroya falan gecelik güzel bir yer bulunur mu mesela ? ( kişi başı 30 euro ) teşekkürler.

Bir de rotterdam’ı gezmek için tavsiye eder misiniz yoksa amsterdam mı direkt

not : aralık.

Otel olmak zorunda değilse 300 tlye airbnb evleri var ve 130 tl airbnb indirim kodu verebilirim mesaj atarsanız böylece baya indirimli olur

  • meyve parcacikli kadin  (23.08.19 17:10:18)
airbnb’yi tam bilmiyorum ne oluyor ? aynı evi 3-4 kişi ile mi paylaşıyoruz ?

  • garavel  (23.08.19 17:15:08)
Paylasabilirsiniz de komple evi kiralayabilirsiniz de, yalnız olursunuz. Mesela yerin tamamı secenegini secin bu sekilde olur yalnız olursunuz. Airbnb şu, insanlar evlerini günlük kiraya veriyor dayalı döşeli bu site üzerinden

  • meyve parcacikli kadin  (23.08.19 19:06:13)
booking.com'a giriyosun, sehri, tarihleri, oda sayisini ve odada kalacak kisi sayisini seciyosun. sana alternatifleri listeliyo. noel donemine denk gelmezseniz ve simdiden rezervasyon yaptirirsaniz, merkezde olmayan ama merkeze yakin yerlerde o fiyata oteller var.
Amsterdam'da airbnb'yi cok tavsiye etmem. baya kurallara uygun bi sekilde kiralanmasi gerekiyo (ev sahibinin belediyeyi bilgilendirmesi gerekiyo filan). ara sira belediye bazi evlere baskin yapiyo ve eger ev sahibi yasaya aykiri bi sekilde evini kiraliyosa evi muhurluyolar. evde kalanlari da kapi onune koyuyolar. olma ihtimali dusuk ama olursa tatili zehir edecek bi sey.

rotterdam'a bi gunlugune gidilebilir. trenle 40/50 dk filan. amsterdam'dan cok farkli, yeni bi sehir.
  • lamartin  (24.08.19 13:37:10)