[]

Kedi soruları

İlk kedim olacak. Şimdi 3 aylık kedi sahipleneceğim. Aşıları harici ne yapmam gerekiyor. Bazı yerlerde damla falan okudum pire için.

oral yolla kediye vereceğim başka bir hap vs. Var mı çeşitli hastalık kapmaması için ya da ne bileyim.


 
damla içirmek için değil enseye damlatmak için. dış parazit damlası deniyor buna.


  • Fodera  (22.08.19 18:50:54) 
İç parazit hapı var bi de. 2 ayda bir kedinize bu iç ve dış parazitleri yaptırmanız gerekiyor. İç parazit bahsettiğiniz gibi kedinin ağırlığına, yaşına göre ölçülendirip oral yoldan verililiyor.


  • halen  (22.08.19 19:38:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.