[]

1+1 ev arkadaşı : kedi

Tecrübeli arkadaşlara soruyorum; çok küçük olmayan bir 1+1 eve bir kedi dost alınabilir mi? Böyle bir durumla karşı karşıya kalabilirim yakın zamanda yavru kedi.

Yani bir sıkıntı/sorun teşkil eder mi kedi açısından ya da benim açımdan. Yahut, oluru var ise vereceğiniz tavsiyeler nelerdir?


 
Benim arkadaşım bizzat tecrübe etti herhangi bir sorunları olmamıştı.


  • lcha  (21.08.19 16:15:23) 
Ben stüdyo evde kedimle yaşamıştım, benim açımdan ya da kedi açısından bir sorun olmamıştı.

Sadece eve gelen kediden çekinen misafirler olursa onlar için sorun olabiliyor.
  • crown  (21.08.19 16:20:26) 
alınır ama yavru oluşu biraz yorucu olabilir senin için ilk başlarda. kedinin karakterine de bağlı ama bazı yavrular çok hareketli olabiliyorlar durmadan oyun oynama isteği falan seni darlayabilir yani ama olsa olsa en büyük zararı o olur.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (21.08.19 16:37:08) 
3,5 senedir deneyimliyorum bunu geniş bir 1+1 ile. kedinin koşup oynayacak yeri olmuyor pek, dümdüz koşası geliyor hayvanın bazen, duramıyor da kayıyor falan parkede. sonra güm. :)


  • givemesomesubstance  (21.08.19 16:38:17) 
belki yavru değil de 1-1,5 yaşında bir kedi sahiplenirseniz oyun oynama isteği vs. geçmiş olur daha rahat olabilir. ben küçük bir 1+1 evimde 2 yaşında kedimle mutlu mesut kalmıştım, kedim pek koşmayı hareket etmeyi seven bir kedi değildi :)


  • wendyangelamoiradarling  (22.08.19 11:24:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.