[]

Yavru kedi için yardım

Merhaba arkadaşlar, bahçemde baktığım kedilere yeni bir arkadaş geldi. fakat arka bacakları zamanla tutmamaya başladı bugun bostancı'daki ardiç dali veterineliğine götürdüm. fib olabilir dediler, ve dişleri kırılmış dökülmüş bir kaç ilaç yaptı ve 1 aylık bir ilaç takviyesi gerekiyo şu an toplam 80 tl ödedim..fakat aynı zamanda rontgen falan gerekecek sokak hayvanı olduğu için 140 tl dedi. bir ton iş anlayacağınız malum. benım baktığım yaklaşık 7 tane kedi var biraz zor durumdayım maddı olarak yardımlarınızı bekliyorum. detaylar için bostancı ardinç dali veterinerliğini arayabilirsiniz yada bana msg atabilirsiniz.
 
ardıç değil de yandaki yonca veteriner kliinpine görürün mutlaka


  • oscar  (21.08.19 21:46:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.