[]

yılbaşında kars mı kapadokya mı mardin mi?

30'u git 1'i dön şeklinde, 2 gece.

eşimle birlikte gitmeyi düşünüyoruz, arada kaldık.

fikirleriniz benim için önemli, teşekkürler.

 
kars diyorum.

doğu ekspresi
trenden manzaralar
kars merkezdeki rus mimarileri
buz tutmuş çıldır gölü
ani harabeleri

tam 2 gece 3 günlük şehir.

ayrıca kars kış şehridir.

dönerken de bana 1 kg eski kaşar alırsın :D
  • catch  (21.08.19 15:50:39 ~ 15:52:52) 
işti güçtü derken uçak ile gitmek zorundayız.. buna rağmen hala kars mı? :)


  • hooiken  (21.08.19 16:08:18) 
3'ünü de gördüm. Hepsi birbirinden güzel. Ben seçim yapamıyorum aralarında işiniz zor:) Kars ve Kapadokya kış için daha tercih edilebilir gibi.


  • Çağa ayak uyduramayan  (21.08.19 16:14:54) 
daha iyi uçakla gitmeniz. şehrin dibinde havalimanı. giderken de gelirken de zorlanmazsınız.


  • catch  (21.08.19 16:17:08) 
karar aşaması zor olacak sanırım :)

6 km gözüküyor havaalanı evet.
  • hooiken  (21.08.19 16:20:04) 
ucunu de gordum. kars ya da kapadokya. kapadokya'ya her zaman gidersiniz, kars diyorum. mardin daha yaz ya da ilkbahar vs. sehri.


  • songforsomeone  (21.08.19 16:47:05) 
Mardin'i gormedim, Kapadokya'yi da Kars'i da kisin gordum, ikisi de kisin cok yakistigi yerler, 2017 araliginda Kars'a gidecektik ama Cildir golu henuz donmamisti, ocak ortasinda gittik, gol yeni yeni donuyordu ve cok guzeldi, bir de yilbasi gecesine ozel bir anlam yukluyorsaniz, guzel bir mekanda gecirmek istiyorsaniz geceyi, Kapadokya o acidan daha cok sey sunabilir, sanirim ben olsam tercihimi Kapadokya'dan yana kullanirdim.


  •   (21.08.19 19:07:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.