[]

Bugün konsere gidilir mi?

Acikhava'da etkinlik. Mekânın üstü kapanmıyor. Istanbul'da hava malum. Siz olsanız gider miydiniz?
 
Açıkhava işi riskli; gidilmez. Az önce 1 dakika yağmur yağdı silecekler bile fayda etmedi önümü göremedim arabayı sağa çektim dinsin diye bekledim, konserde böyle 10 saniye yağsa zatürre olursun.


  • angelus  (21.08.19 09:45:45 ~ 09:53:54) 
Sevdiğim birinin konseri ise giderdim


  • kisa  (21.08.19 09:47:45) 
gitmezdim


  • muslugubozukhayrat  (21.08.19 09:51:12) 
turkish airlines konserleri mi? ahah gitmezdim. yağmur olmasa da gitmezdim


  • kisa  (21.08.19 09:56:43) 
kesinlikle gidilir. isterse kar yağsın yine gdilir.
yağmur yağıyor diye konsere gitmemek nedir yahu?
al üstüne bir tane naylon yağmurluk mis gibi izle. gram ıslanmazsın. ayakkabı tercihin de terlik gibi bir şey olmalı ki çok yağmur yağar da ayakkabıları su çekerse rahatsız olma. terlikte ayakların açıkta kalıyor en azında, ayakkabıda ise suyun içine hapsoluyor.
  • teritori  (21.08.19 09:57:16) 
Yağmurluk alıp giderdim.


  • lcha  (21.08.19 10:04:48) 
Gidilir, çok da güzel olur. Bizim de akşama bir açıkhava gösterisi var, gideceğiz.


  • fotrsapka  (21.08.19 10:59:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.