[]

bostancı'da ev arkadaşı

selam ahali.

Bostancı Lunaparkın yanında minibüs caddesi lokasyonundaki evime, ev arkadaşımın izmire tayini nedeniyle ev arkadaşı arıyorum.

Cinsiyeti, nüfusa kayıtlı olduğu yer, renk vs. hiçbirisi önemli değil. Önemli olan vicdan sahibi/sahibesi olması, anlaşabilmek ve huzurlu ev arkadaşlığı.

Ev 3+1 full eşyalı durumda. Herhangi bir eksiği bulunmamaktadır bir öğrenci evinden fazlası sjsj. Gelecek kişinin bavulunu alıp gelmesi yeterli olacaktır. kiraya verilecek odada tüm eşyalar ikeadan geçen sene alınmış olup eşyaların hepsi temiz durumdadır. Odada çift kişilik yatak, giysi dolabı, 3 çekmeceli küçük dolap ve 2 çekmeceli küçük dolap bulunuyor. Binanın kendi otoparkı da mevcut olup ısınması merkezidir.

28 yaşında Bilgisayar mühendisiyim. Evden sabah çıkıp akşam geliyorum.

Ev sahile 5-6 dk , marmaraya 4-5 dk , E-5 ve metro istasyonuna 10 dk uzaklıkta. taksiyle diil bahh özellikle yazıyorum yürüyerek :)

Bostancının nezihliğinden bahsetmeye gerek yok. İstanbul'a taşındığımdan beri seçip yaşadığım tek semt. Gerek insanlar gerek ortam çok iyi ve güvenilir.

ayrıntılı Fotoğraflar ve detaylı bilgiler için özelden yazabilirsiniz.
ya da gorkemaydin01@gmail.com mail atabilirsiniz.

Kirayı 1500 tl'dir. Bunun içinde kira + tüm faturalar + aidat + ısınma dahildir. Gelen kişinden 1000 lira depozito da alacağım.

Sevgiler.

not : istenildiği takdirde gelecek kişinin odasındaki eşyaları kendisine satabilirim.
ve ilan öz be öz biladerimdir.

edit : ev arkadaşı bulunmuştur. ilan boşa çıkmış durumdadır.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.