[]

Bir de bu film icin sansimi deneyeyim bakalim.

Orta yasli universite profu tipli bi kadin vardi sarisindi sanirim. Coook eskiden cine5te yayinlanmisti galiba.

Kadin uyusturucu bagimlisiydi ve gercek hayata dayaniyodu oykusu. En sonda bu bilgi verilmisti tabi.

Kocasi ona "iste kullaninca Boyle oluyosun" diye ders Vermek icin kendisi de eroin kullanmisti. Sonra o da bagimli olmustu salak.

Bi gun ortalik yerde biraktiklari siringalarla kucuk kizlari oynamaya basladi. Zor yetistiler kiz kendisine zarar vermeden.

Filmin sonunda nasil kurtulmayi basardiklarinin konferansini veriyolardi. Requiem for a dream tarzi bir filmdi. Uyusturuculara tovbe ettirirdi. Bu saglam filmin 80lere 90lara ait olduguna inaniyorum. Var mi bilen?

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.