[]

volkswagen polo 1.0 trendline 2014 modellerinde bluetooth yok mu ?

sb

ekran var ama bluetooth var mı yok mu bilemedik. 2015 de de var mı yok mu bilemedik.

bir de bonus soru.

2014 model polo 1.0 trendline 'mı 2014 model clio 4 1.2 joy mu ?

 
trendline en düşük paket. bildiğim kadarıyla comfertlinelarda bile ekstra almazsan olmuyo. aux giriş olması lazım yalnız. oradan bluetooth çıkış alabilirsin. yalnız bu şekilde olunca da hoparlörlerde ufak tıssss diye ses gelebiliyo hoparlör sessiz kaldığında.

megane 2 aracım vardı. görüntü olarak harikaydı ama motor ve arıza konusunda beni öyle bi tiksindirdi ki markadan bi daha değil para vererek binmek emanete bile almam. görüntüsü yolun kenarına çekip çekici beklerken iyi oluyo ama harici durumlarda yolda giderken kendi adıma konuşmam gerekirse pek dış görüntüsüyle işim olmuyo.
  • johnnie w lker  (15.08.19 12:24:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.