Yarışma programı adı

Merhaba,

Şöyle eskilerde bi yarışma programı vardı. Türkiye'de denizin ortasında bir kalede çekiliyordu sanki gibi hatırlıyorum. Fear factor değil herhalde. Yine o tarz oyunlar vardı galiba. Yılları 2000-2010 arası olabilir sanki. Anımsayan var mı?

Teşekkürler

Anahtar bulmaya çalışıyorlardı. Aslan falan vardı kafeste. Bilmeceler de vardı. Yanlış hatırlamıyorsam bizim ensest murat ve tabii ki kadrolu sunucu öykü de vardı işin içinde.

  • Bruce  (14.08.19 02:56:36 ~ 02:57:05)
evet öyle bi anahtar bulmacalı bişeyler vardı sanki. isim hiç hatırlamıyorum ben. Adı yok mu programın?

  • senolll  (14.08.19 02:58:47)
Macera Kalesi Fort Boyard evrim akın sunuyordu

  • egokalp  (14.08.19 03:07:58)
Evet, Macera Kalesi doğru cevap! Yalnız Türkiye'de değilmiş bu Atlas Okyanusu'ndaymış ya :D o kısmı çok yanlış hatırlamışım. www.youtube.com

  • senolll  (14.08.19 03:13:59)
Bir de macera adası diye bir program daha vardı. Onu da Defne joy foster sunuyordu.

  • ceyhan prensi adana  (16.08.19 14:29:48)