[]

Nightwish seven bunu da sever dediginiz gruplar/sarkilar?

Woman crush'im Floor yuzunden metal dinlemeyi birakacagim yasta Nightwish fani oldum. Dahasinin pesindeyim. Ne onerirsiniz?
 
Sonata Arctica


  • kobuzchu kiz  (14.08.19 01:14:34) 
Tarja gruptan ayrilinca solo takilmaya basladi. Guzel parcalari var.
Grubun bascisi Marconun abidik gubidik muzikler yaptigi bir baska grup var. Adini su an hatirlayamadim..
Ayrica Sirenia ve Epica var.
  • nax  (14.08.19 01:15:41) 
The gathering


  • glide  (14.08.19 01:16:28) 
Kamelot tam karşılığı değil aradığınızın ama bir bakın :)
Hatta şuraya bir şey iliştireyim

open.spotify.com
  • eksi sozlugun tatli insani  (14.08.19 01:28:35) 
Within Temptation.


  • ravenclaw  (14.08.19 01:35:18) 
Xandria olabilir


  • Tequciqalpa13  (14.08.19 14:18:26) 
within temptation +1


  • mate soul  (14.08.19 23:28:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.