[]

belçika uygun fiyatlı alışveriş?

Selamlar arkadaşlar.Öncelikle herkesin bayramını kutlarım.Soruma gelecek olursak kardeşim belçikada şuan.Bir şeyler aldırmak istiyorum.Ayakkabı,giyim vs. gibi... çok uyguna alışveriş yapılacak neresi vardır acaba? bilen birisi yardımcı olursa teşekkür ederim.
 
primark var hem uygun fiyatlı hem de güzel şeyler oluyor.


  • theseachange  (13.08.19 23:23:36) 
Primark lcwaikiki ve defactodan daha kalitesiz bi yer. Fiyatlari da hemen hemen ayni.

Belki tkmaxx varsa tkmaxx. Baska da indirime filan denk gelmezse uyguna bisey gelmez.
  • kuehles blondes  (13.08.19 23:33:27) 
vakit var ise amazon


  • retarder  (14.08.19 00:01:28) 
Amazon yanlis cevap. Primark ucuzdur. Zalando web sayfasina girersen eger en ucuz ve kaliteli seyleri bulabilirsin.


  • esrar i leyal  (14.08.19 08:20:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.