[]

sakarya'yı bilen var mı aramızda?

arifiye hızlı tren istasyonu'ndan adapazarı'na ulaşım en kolay nasıl sağlanıyor?

kaç dakika sürüyor?

trenden inip, 7. komando tugay komutanlığı'na gideceğim.

 
sakarya merkez mi taşkısığı mı?


  • wishes  (13.08.19 23:04:42) 
@wishes;

7 NCİ KOMD.TUG.K.LIĞI/ADAPAZARI

diye geçiyor.

merkez oluyor sanırım. taşkısığı değil hocam.
  • sfteses  (13.08.19 23:05:41) 
eksiup.com

istasyondan otobüsler geçiyor. donatım garajı son durak. donatımda inerseniz 1 nolu kırmızı çizgiyi takip edin. ya da kent park üzerinden yürüyün. en kestirme yol 1 nolu yol. yürümeyle 4-5 dakika

2. olarak adapazarı'na gidecek treni bekleyebilirsiniz. trenle gitmeyi seçerseniz 2 nolu mor güzergahı takip edin. atatürk bulvarı ve çark caddesi'ni görmüş olursunuz. yürümeyle 10 dakika.

ek olarak şu başlıktaki arkadaşlara mesaj atabilirsiniz. hayırlı tezkereler.
(bkz: 7. komando tugayı)
  • wishes  (13.08.19 23:07:55 ~ 23:10:13) 
wishes haklı. ada trenini beklemeyin direk pembiş otobüslere binip son durakta inip geçitten geçeceksiniz ve dümdüz yürüyeceksiniz. ne zaman gideceğinizi bana yazın iş günüme denk gelirse bırakırım sizi son duraktan birliğinize. denk gelmezse yapacak bir şey yok.


  • bisorumvargaliba  (14.08.19 00:42:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.