[]

Duyurulara yazasım gelmiyor

Nedir bu böyle? Soru soruyorlar, cevapları beğenmiyor siliyorlar. Daha ilk cevabı yazıyorum çat boş sayfa çıkıyor, silmiş meğer adam duyurusunu. Uzun uzun cevap yazmaya hele ki bilgi içeriyorsa korkar oldum silinir zaten şimdi diye.

Buranın amacına aykırı değil mi bu? Reddit gibi /u/deleted falan olayı olsun bari.

Üyeliği de açmışlar birileri rastgele özensiz bi şeyler soruyor, cevaplanıyor, siliyorlar geri.

Compumaster

 
Bura bitti. En azindan eski duyuru olarak cok oldu biteli. Alan aldi sattan satti. Ha bir de Dusuren dusurudu. Sorunu olan cozdu. Kendi komunitesi vardi. Yeni nicklerle o da bitti.

Sorular genelde benzer. Loop yapiyor. Ha bazen gercekten yardimci oluyor ama gercekten nadir. Alaninda uzman spesifik kisilere denk gelirsen ne ala yoksa herkes kafa dagitmak icin burda artik bana gore.
  • AlsterWasser  (13.08.19 23:32:30) 
Kafa dagitmak +1


  • üğpoıuy  (13.08.19 23:42:07) 
3 yıldır takip ederim burayı öncesi de var tabii. Onca zamandır değişmeyen yegane şey "gönül işlerinde" yoğunluk olması ve hep aynı arıza insanların aynı arıza "iç dökmelerini" yazması.


  • Avoiding The Puddle  (14.08.19 00:04:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.