[]

vucüdumdaki izler

Arkadaşlar merhaba,

Bunu medikal başlığında yazmadım çünkü belki de genel bir sebebi veya herkesin bildiği bir çözümü vardır diyorum..

Vücudumdaki izler çok uzun zamanlar geçse de geçmiyor. Örneğin kolumu bir yere sürtmüşüm sanırım üç yıldır izi geçmedi. Bacağımı kaşısam yara oluyor ve geçmiyor bu iz, geçmesi için en az iki yılı var tahminimce. (yani kabuk tutabilecek basit yaralar bunların tümü.)

Şimdi ben kan tahlili de yaptırdım şeker hastası olabilir miyim nedir diye. ama yok. at gibiyim her değerim > ve < işaretleri arasında çıktı maşallah. sorum ise şu:

1-bunun nedeni ne olabilir? neden iyileşmiyolar?;_;

2-EN ÖNEMLİSİ: BEN ARTIK BU İZLER GEÇSİN İSTİYORUM. ne sürsem bunlar geçer?

3- sizde de oluyor mu ya böyle?

 
Beyaz tenlilerde oluyor bu. Ama 2-3 yıl hiç normal değil.


  • adwokat  (13.08.19 22:02:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.