[]

birkaç aylık ev kiralanabilir mi?

aranan lokasyon: istanbul anadolu yakası

başımda garip bir iş durumu mevcut. öyle bir durum ki 3 ayda da dönebilirim yıllarca da dönmeyebilirim ama minimum üç aylık bir işim var istanbul'da.

şimdi emlakçıya gitsem desem ki mesela elindeki evi bana dört aylığına ya da altı aylığında kirala devam edersek sözleşmeyi uzatırız. gerekirse ev sahibine kirayı 100-200 TL yüksek tutar emlakçıya da dört ay ya da altı ay sonra bir miktar daha komisyon da verir devam edebilirim.

aksi halde 12 ay için kontrat yaptığımda üç ayda dönersem zararım büyük olacak.

tabii ki apart-ev arkadaşlığı airbnb falan düşünülebilir diyeceksiniz ama öncelikli sorum bu şekilde bir şey mümkün mü?

çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

 
E evet bu zaten yapılan bir şey. Hele istanbulda... Sahibindene yaz günlük kiralık aylık kiralık çıkıyo. Ama dikkatli ol.

Benim arkadaşım izmirde böyle kalmisti
  • üğpoıuy  (13.08.19 21:09:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.