[]

Düğün Sonrası Eğlence

Duyurunun güzel insanları,

Bir kır düğünü yapacağız 15-17 arası sonrasında arkadaşlarımızla eğlence düşünüyoruz. 30 kişi falan. Bu eğlencenin ücretini düğün sahibi mi ödemeli yoksa alman usulü he rgrlen kendi hesabını mı ödemeli? Bu işin raconu nedir?


 
Bence dugun sahibi. Boyle bir dugune katildim, eglence, aksam konaklama , ickiler hepsi dugun sahibi tarafindan karsilandi. Durumlari cok mu iyiydi hayir ama oyle olunca herkes daha rahat eglendi. Yine de siz bilirsiniz, simdiden hayirli olsun :)


  • bugun hava gunluk gureslik  (13.08.19 20:50:49) 
Öncesinde nikah/ düğün/ kokteyl vs oldugu, akşamına eğlence ile devam eden bir sürü organizasyona katıldım.

Küçük bir grupsa genelde yemeği düğün sahibi karşıladı; içkileri davetliler kendi ödedi. Büyük bir grupsa hepsini davetliler kendisi ödüyordu. Yemek olmayan bir tane organizasyon oldu; onda da ilk iki içkiyi düğün sahipleri karşıladı. Ekstra içmek isteyenler ceplerinden verdi.

Kısacası komple düğün sahibinin ödediği bir organizasyona katılmadım ben hiç.
  • fraise  (13.08.19 21:17:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.