[]

2015 polo 1.0 trendline alınır mı ?

Selamlar, Ankarayı bilenler için Yapracıkta oturuyoruz.

Bilmeyenler için: ankaraya 40 km olduğu söyleniyor. ve bunun yaklaşık 9 km si baya dik bi' yokuşmuş.

bi tane araba alalım diyorum ama az yakması ve satarken hızlı/zarar etmeden satılması da lazım. Önce bi' düz vites deneceğim olmazsa otomatik varyasyonlarına bakacağız.

Bütçe: 50bin civarı
istenen özellikler ise makyaj harici son kasası olması ve zararsız hızlı satılabilmesi.

Mesela; opel corsa için 2007'e kadar gidilebiliyor

Bir de standart sanayiye olabildiğince az götürsün, az yaksın v.s gibi şeylerde var. Kendinize araba alırken ne düşünüyorsanız onlar işte.

Bu şartlar altında polo 1.0'ın fiyatı diğerlerine nazaran daha iyi geldi. Ne diyorsunuz bu araba alınır mı ?


Akla gelen diğer alternatifler:
bulunabilinirse 2015-2014 clio 4 (bunu bulabilsek buna çok niyetliyiz aslında ama bunlar baya bi' pahalılanmış)
opel corsa
seat ibiza

 
Polo kullanmadım hiç ama yokuslarda küçük motorlar epeyce yakiyor ve performansi da düşük oluyor. Cinnet gecirmelik. Beygiri kaç?

Ama beklentinin ne olduğu da önemli. Benim arabam 1.2 ve 4 yıldır kullaniyom. Yokuslarda nefret ediyorum ondan çünkü tek şerit yollar sollamak falan yokuşta zor oluyo. Sonuçta ucuz mu? Ucuz. Parçası ucuz mu? Evet. Muzmin bir fakir olarak benim için ideal
  • üğpoıuy  (12.08.19 22:41:28) 
Küçük motorlu araba o yollarda çok yakar uzak dur. Hatta yeni kullanmaya başlayacaksanız küçük motor her şekilde çok yakar. Küçük motor az yakar diye birşey yok.
Servisi az istiyorsan da toyota almayı düşünebilirsin.

  • cursor  (12.08.19 23:15:09) 
Oo fiyata lpgli 1.6 fiesta da bakabilirsiniz


  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (12.08.19 23:59:55) 
almayıncılar toplanmış. arkadaşım küçük motor çok yakar ne demek bi türlü anlam veremiyorum. adam 1.0 alıcam, az yaksın demiş. ne yapsın adam kalkıp 2.0 passatla mı tırmansın yokuşları.

1.2 polo aracım var. 2 senedir hem uzun yolda hem de şehir içinde sıkıntısız, sorunsuz kullanıyorum aracı. senin dediğin araç benimkine oranla 5 beygir daha güçlü ve yaklaşık şehir içinde benim aracımdan 1 litre daha az yakıyo. başlangıç için ve hatta pek gazlamayı sevmeyen adam için en ideal araçlardan diyebilirim. gönül ister 1.0 tsi motor al demek ama fiyatlar uçuyo. yakıt konusunda da lpg'yi tutmaz ama 1.4 motor gibide yakıtı can sıkmaz. için rahat olsun arkadaşım daha fazla nakitin varsa tsi motor al eğer yoksa da gönül rahatlığıyla 1.0 alabilirsin. kendi aracım için konuşuyorum yaklaşık 450 kilo ağırlıkla dik yokuşu 2. viteste çıktım. dahası eyvah arabanın altı bu köy yolunda fena sürter dediğim tek bi yerde bile sürtmedi. fiyat ve kalite anlamında bu araçlar sınıfının bence en iyileri. ayrıca bakımları ve lastik ebatları bile fiyat olarak kullanıcısını üzmeyen cinsten. vergiye gelecek olursak benimki 170 lira. muhtemelen seninki de 250 filan olur model yüksek olmasından dolayı ama aynı model bi 1.6 model araçla aranda en kötü 500 lira tasarruf edersin. al sen onu al ;)
  • johnnie w lker  (13.08.19 00:36:31) 
208 1.2 vti denk gelmiyor mu o fiyatlara?


  • hvala  (15.08.19 16:58:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.