[]

plaj elbisesi

nereden alıyorsunuz?
 
ben birkaç yıl önce H&M'de böyle yarı transparan yarasa kollu gibi, beli kuşaklı bir bluz modeli bulmuştum, ondan dört beş farklı desen aldım ve o zamandır onları giyiyorum. Tülbent gibi bir kumaş, çok çabuk kuruyor ve uzunluğu da çok iyi. Yine bulsam yine alırım.


  • sopiro  (12.08.19 17:18:13) 
penti, calzedonia


  • batlegolas  (12.08.19 17:22:19) 
oysho


  • benaslinda  (12.08.19 17:39:16) 
Almıyorum. Eski veya eskimeye yüz tutmuş elbiselerimi kesip biçiyorum plaj elbisesi oluyor. Gidip 50 60 TL ona vermem


  • cudananin laneti  (12.08.19 17:51:03) 
Ben bu sezon Penti'den 2 pareo aldım. Güzel modeller vardı bir sürü.


  • ms brownstone  (12.08.19 20:42:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.