[]

protein ağırlıklı diyet

Hazırlarken neye dikkat etmeli? örnek bir liste ya da bu konu da yardımcı olabilecek var mı?
 
Toplam protein miktarının fazla olmasına.


  • diffarentiationation  (11.08.19 15:25:03) 
bir de sindirimi kolaylaştırmak için yeşil sebzeleri de eksik etme. en temiz çözüm her gün bir büyük kase yeşil salata gömmek.


  • alperz  (11.08.19 15:40:25) 
Yanlış bir tercüme sonucu ortaya çıkmış bir söz olsa gerek o.
FatSecret diye bir uygulama var. İndir telefonuna, kullan. Proteinin fazlası da bünyede yağ olarak depolanır.
Günlük kalori hesabının yanında, günlük alınan protein, karbonhidrat ve yağın da dengelenmesi gerekliliği var.
O söylediğim uygulama bu işi çözüyor.
  • Mirket  (11.08.19 15:45:33) 
Kafanıza göre liste hazırlamayın, uygulamalara hiç bulaşmayın derim. Diyetisyene gidin ben öyle yapıyorum, yani oraya gitmeniz için illa obez olmanıza gerek. Uyguladığım protein diyeti ile de kısa vadede çok güzel sonuçlar aldım, bir kadının alabileceği maksimum kas miktarını alıyorum 2 aydır.


  • sytemofadownmanyagi  (11.08.19 16:02:23) 
Yanında kalsiyum almaya dikkat et


  • Delay Fuze  (11.08.19 17:51:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.