[]

Çorlu'da Ev/Kalınacak Semt

merhaba

çorlu da yaşayan arkadaşlar el atarsa çok makbule geçer . yeni taşınacağız,ilçe hakkında bilgimiz yok . nereden ev kiralamalı ? işinde gücünde,terbiyeli ,eğitimli insanların yaşadığı , ailelerin çoğunlukta olduğu . gece yürüyüşe çıkılabilecek ,can mal güvenliği olan bir semt olsun. mümkünse evler 120-150 metrekare olabilsin.garsoniyer olarak kullanılan ev olmasın.


 
Orion AVM nin arka tarafı, armada city, emlak konutlar civarı, Orion ışıklardan girince yerleşimin yeni olduğu, emlak konutların sol tarafı(muhit ismini tam bilmiyorum)


  • oligomer  (09.08.19 22:18:52) 
konu günceldir.


  • 50promil  (10.08.19 15:19:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.