Lc waikiki’de çalışan var mı?

Nereden başvurdunuz? İnternetten mi yoksa mağazaya gidip mi? Kariyer.net’de ilan gözükmüyor ama Istanbul’dayım o kadar her yere yayılmış bir firmanın eleman ihtiyacı vardır mutlaka yav.

kendi sitesinde var iş ilanları.
corporate.lcwaikiki.com

  • orijinal nick bulamadim  (09.08.19 14:14:36)
@orijinal, sadece capitol'de eleman arıyorlar burada da. Evime yakın mağazaya gidip konuşmam beyhude mi olur?

  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (09.08.19 14:37:56 ~ 14:38:17)
@alva, satış temsilicisi için. Vasıfsızım ben.

  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (09.08.19 14:54:24)
Ben olsam gider görüşürdüm. İş başvurusu için form doldurabilir miyim desen onlar verir zaten.

  • baal  (09.08.19 17:30:15)
@baal, sadece capitol’de eleman arıyor gözüküyorlar, ona da en son 15+ gün önce bakmışlar. İşe yarar mı ki? Yani garip geldi biraz Lacoste değil bu sonuçta kaç şubesi var hiç mi eleman ihtiyaçları yok...

  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (09.08.19 18:25:46)
yakin magazalara bizzat git, sadece lcw ile kalma avm icindeki diger benzer zincirlere de basvurabilirsin, asagi yukari ayni ucreti verir hepsi

  • exlibris  (09.08.19 18:48:27)
Mağazaya direk git, başvuru formunu iste. Yanında vesikalık fotoğrafın da olsun.

  • valarmurgulis  (09.08.19 19:19:32)
@valar, eleman ihtiyaçları vardır dimi?

  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (09.08.19 22:45:40)
Mağazada form doldurmak gerekiyor

  • cudananin laneti  (09.08.19 22:49:48)
@cuzdan, siz çalışmış mıydınız?

  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (09.08.19 22:51:15)
Ben öğrenciliğimde çalışmıştım evet

  • cudananin laneti  (09.08.19 22:53:12)
Kariyer'de boş pozisyon gözükmüyor ama eleman ihtiyaçları var mıdır yani gidip mağazaya başvursam alırlar mı? 2 sene önce 1 ay çalışmıştım giyim mağazasında o kadar tecrübem yok

  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (09.08.19 23:09:28)
Alırlar mı bilmiyorum arkadaşım, sen mağazalara bizzat gidip form dolduracaksın işte bu kadar

  • cudananin laneti  (09.08.19 23:09:56)
Birkaç sene önce mağazalarından birine iş için gitmiştim. Yanlış hatırlamıyorsam "Bizlik bir şey yok, merkezden emir gelmesi lazım. Biz de ona göre alım yaparız." tarzında bir şey söylemişti. Doğru mu hatırlıyorum bilmiyorum ama şu an düşününce çok mantıksız geldi.
Merkez nereden bilsin mağazanın elemana ihtiyacı olduğunu. Mağazanın zaten eleman ihtiyacı varsa merkeze iletir, merkez de duruma göre onay verir.

Siz yine de mağaza müdürüyle konuşmaya çalışın isterseniz.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (10.08.19 01:52:48)